ONLY AMBASSADÖR
2010-11-11 @ 20:33:47




Nu mina vänner skall jag berätta varför jag varit i Stockholm hela dagen idag och på Bestsellers huvudkontor.
Jag är en utav 8 stycken ambassadörer för ONLY märket här i Sverige vilket känns galet kul. Och den butik jag kommer ha VIP kvällar några gånger per år är ONLY butiken på Backaplan i Göteborg.
Detta är alltså inget som går ut över mitt "vanliga" jobb utan mer på bloggtiden kan man säga.
Taggad till tusen efter en heldag i finaste Bestsellers anda. De resterande 7 ambassadörerna kommer att ploppa upp här med, var så säkra!
Mitt gamla jobb. Känns en aning märkligt men ett STORT grattis till dig. Kul med lite nytt och jag förstår att du är taggad! Trevlig helg Alexandra.
Såå kul, grattis :)
ÅH fy vad roligt! grattis kvinna!
gud så kul! :)
Fasen va roligt! Grattis! ;):)
fasen va bra du passa i lugg :D skitsnyggt!
Så spännande, GRATTIS!
Så roligt, grattis!
Nemen så himla kul! Grattis till det vännen! Spännande!
Nice! Va roligt Alex, grattis! ;D
Gu så kul! Grattis snuttan! :)
Godmorgon sötnos! ha en fin dag:)
Grattis Alexandra! Bestseller är jättebra att arbeta med så det blir nog hur spännande som helst =) Grattis ännu en gång!!
Låter jättekul! Grattis:)
det var grymt! kram
Va kul för dig!! Grattis :)
Åh, vad roligt, grattis!
Backaplan ligger ungefär 10 min från mig. :) Vad roligt!
